Hakkımızda

1000 Yatırımlar Holding, ulaşım, yazılım ve enerji gibi farklı alanlarda güvenli platformlar ve yenilikçi çözümlerle daha iyi bir gelecek modeli üzerinde çalışıyor. Her gün yeni fikirleri ve hızlı büyüme oranı ile yarına emin adımlarla ilerliyor. Bünyesinde 500’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan 1000 Yatırımlar Holding, büyüyen şehirlerin ve değişen dünyanın sorunlarına akılcı çözümler ararken gücünü yeniliğe olan merakından ve sürekli gelişime bağlılığından alıyor.

1000 Yatırımlar Holding'in bünyesinde 7 şirket bulunmaktadır:
BinBin, Q Charge, Algoritma, Altay Enerji, 1000Pay, Taksim ve GO Sharing

2019 senesinde BinBin ile çıkmış olduğumuz bu yolculukta bize eşlik etmesi için Q Charge ve Algoritma’yı hayata geçirdik. BinBin çevreci ulaşım alternatifleriyle paylaşım ekonomisini yaygınlaştırmayı hedefleyen bir uygulama olarak faaliyetine başladı.

Q Charge, bu ekosistemi desteklemesi için kuruldu. Enerji tüketiminin fazlalaşması, elektrikli otomobil pazarının büyümesi; enerji ihtiyacında büyük açık oluşturdu. Bu noktada kendi enerjimizi üretebilmek, elektrikli şarj istasyonları ile hizmet verebilmek için ​Q Charge bünyesinde faaliyetlere başladık.

BinBin’in yapısını inşa ederken yerli yazılım ve donanımın önemini anlama fırsatı bulduk. Yazılım, Dünya’da en büyük katma değere sahip olan unsurların başında gelmektedir. Akıllı şehir teknolojileri üretmek, yerli yazılımlarımızla farklı alanlarda hizmet verebilmek, katma değer üretebilmek için Algoritma ekibimizle projeler oluşturmaya başladık.

Bize Ulaşın

Yamanevler, Sanayi Cad. A Blok No: 56/5 - Ümraniye / İstanbul


info@1000.com.tr

Bültene Katılın!

En son gelişmeleri, güncel yol haritamızı ve planlanan işlerimizi ilk duyan olmak için şimdi e-bültenimize kayıt olun.

Teşekkürler, e-posta adresin bize ulaştı!
Maalesef bir hata var, daha sonra tekrar deneyin.